Odrobina luksusu w Twoim ogrodzie

Nie od dziś wiadomo, że ogród jest miejscem wyjątkowo cennym. To przestrzeń idealna do odpoczynku, realizowania pasji, czy spotkań z bliskimi. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu to czysta przyjemność, jednak zdarza się, że warunki atmosferyczne krzyżują plany. Jeśli należycie do osób chętnie spędzających czas na zewnątrz to powinniście rozważyć uzupełnienie swojej posesji o pergolę ogrodową, a czym jest pergola ogrodowa i dla kogo jest to wybór idealny?

Zapraszamy do zapoznania się z nową realizacją XCEL Alu Pergole!

Zapraszamy do zapoznania się z nową realizacją XCEL Alu Pergole!

W tym wypadku zadbaliśmy zarówno o ogrodzenie posesji systemem XCEL Arete Horizon Wood, jak i zadaszenie strefy koszy, balustradę przy drzwiach wejściowych oraz wspomnianą wcześniej pergolę, która tym razem została umiejscowiona na tarasie!

 XCEL Arete Horizon Wood zadaszenie strefy koszy, balustrady przy drzwiach wejściowych oraz pergola, która tym razem została umiejscowiona na tarasie!

Pergola to zabudowana przestrzeń, która idealnie sprawdza się jako strefa relaksu na świeżym powietrzu. Oferowane przez naszą firmę konstrukcje wyróżnia najwyższa jakość materiałów oraz wykonania, a także pełna dowolność w kwestii doboru elementów, dzięki czemu pergole XCEL x Renson są wręcz szyte na miarę potrzeb indywidualnego klienta!

Do elementów podstawowych należy szkielet konstrukcji W tej realizacji dach składa się z obrotowych oraz składanych lameli

Do elementów podstawowych należy szkielet konstrukcji, a dobór pozostałych części zależny jest od preferencji klienta. W tej realizacji dach składa się z obrotowych oraz składanych lameli, którymi można swobodnie sterować za pomocą aplikacji lub pilota. W górnej części pergoli zamontowano również oświetlenie LED, które zapewnia komfort o każdej porze dnia. Jako uzupełnienie ścian bocznych klient zdecydował się na system Loggia® od strony frontowej oraz ekrany FixScreen® z prawej oraz lewej strony. Oba rozwiązania są bardzo praktyczne i zapewniają zarówno bezpieczeństwo jak i prywatność!

Oba rozwiązania są bardzo praktyczne i zapewniają zarówno bezpieczeństwo jak i prywatność!